07MN28: Lacul Bâlea - Curmătura Bâlei (Şaua Doamnei) - creasta principală
23MN16: sat Răşinari - Şaua Apa Cumpănită - Şanta (Staţiunea Păltiniş)
23MN18: Staţiunea Păltiniş - Poiana Găujoara - Şaua Bătrâna
23MN19: Staţiunea Păltiniş - Cantonul Silvic Muncel - Staţiunea Păltiniş