15MN01: Piatra Fântânele-Vf.Pietrosul-Secu (DJ 174A)
19MN05: sat Heveder - Vf. Arama Neagră - oraş Bălan
19MN12: oraş Gheorgheni - Vf. Prişca - sub Vf. Tătarul
19MN17: Rez-nyaka - Vf. Prişca
19MN18: Rez-nyaka - Şaua Tătar - Vf. Prişca
19MN21: sat Jolotca - Pasul Ţengheler - Şaua Niergheş
19MN44: Pasul Pângăraţi - Poarta Lapoşului - Curmătura Pinticului
19MN48: Valea Oii - Culmea lui Paleu - Lacu Roşu
19MN49: Lacul Roşu - Avenul Licaş
19MN50: Lacu Roşu - Belvedere Piatra Ghilcoş
19MN51: Lacu Roşu - Culmea lui Paleu - sub Poiana Albă
19MN52: Lacu Roşu - Cheile Bicăjelului - Lacu Roşu
19MN53: Lacu Roşu - Belvedere Piatra Ghilcoş
19MN56: Valea Cupaş - Şaua Niergheş
19MN59: Cheile Bicazului - Poiana La Vincli
19MN69: oraş Bălan - Şaua Tarcău - Valea Rece
21MN01: Creasta principală etapa 1: Pasul Liban - Staţiunea Harghita Mădăraş - Staţiunea Harghita-Băi
21MN13: Valea Mădăraşul Mic - Valea Săritor - Vf. Harghita Mădăraş
21MN31: intersecţie traseul BA - Urmele Cetăţii Vármező
21MN39: sat Biborţeni - sub Vf. Muntele Cucu - sat Jigodin-Băi
21MN46: DN 13A (Dealul Piatra Colibei) - sat Băile Chirui - Colţul Chirui
21MN47: DN 13A (sub Piatra Cornului) - sat Băile Chirui
21MN48: DN 13A (Dealul Piatra Colibei) - Vf. Sileş Viso - Staţiunea Harghita-Băi
21MN50: oraş Vlăhiţa - sub Pintenul Negru - Staţiunea Harghita Mădăraş
21MN51: oraş Vlăhiţa - Vf. Muntele Ascuţit - Staţiunea Harghita Mădăraş
21MN52: sat Căpâlniţa - Vf. Muntele Ascuţit - Staţiunea Harghita Mădăraş
21MN55: intersecţie traseul BA (la sud de Vf. Harghita Mădăraş) - Vf. Harghita Mădăraş
21MN56: intersecţie traseul BA (la nord de Vf. Harghita Mădăraş) - Vf. Harghita Mădăraş
21MN57: DJ 138 (lângă Hanul Liban) - sub Vf. Piatra Dungă - intersecţie traseul BA