01MN09: Buşteni - Poiana Pichetul Roşu - Cabana Mălăieşti
01MN14: Gara Azuga - Culmea Grecului - Şaua Baiului
01MN16: Predeal - Valea Iadului - Şaua Baiului
01MN18: La Şipote - Şaua Baiului
01MN19: La Şipote - Valea Glăjăriei
01MN20: La Şipote - Poiana Pichetul Roşu