19MN03: sat Izvoru Mureşului - Vf. Arama Neagră - sat Izvoru Mureşului
19MN48: Valea Oii - Culmea lui Paleu - Lacu Roşu
19MN49: Lacul Roşu - Avenul Licaş
19MN51: Lacu Roşu - Culmea lui Paleu - sub Poiana Albă
19MN52: Lacu Roşu - Cheile Bicăjelului - Lacu Roşu
19MN53: Lacu Roşu - Belvedere Piatra Ghilcoş
19MN56: Valea Cupaş - Şaua Niergheş
19MN59: Cheile Bicazului - Poiana La Vincli
19MN70: Şaua Niergheş - belvedere Vf. Danţuraşul Mic
21MN02: Creasta principală etapa 2: Staţiunea Harghita-Băi - Pasul Vlăhiţa (Tolvaioş) - sat Sântimbru-Băi
21MN42: Potecile Kőcsűr, Lupilor, Capelei din Cheile Vârghişului
21MN43: C.N.I.PT. Vlăhiţa - Colţul Chirui - Peştera Orbán Balázs (Cheile Vârghişului)