21MN01: Creasta principală etapa 1: Pasul Liban - Staţiunea Harghita Mădăraş - Staţiunea Harghita-Băi
21MN03: Creasta principală etapa 3: sat Sântimbru-Băi - Muntele Mitaci - Pasul Hatod
21MN08: sat Izvoru Mureşului - Vf. Fagul Roşu - Lacul Dracului
21MN24: DN 12 (nord de oraşul Băile Tuşnad) - Tinovul Mohos - Cabana Lacul Sfânta Ana
21MN31: intersecţie traseul BA - Urmele Cetăţii Vármező
21MN37: sat Băţanii Mici - Pârâul cu Brazi - Poiana Mitaci
21MN40: sud de Cheile Vârghişului - Valea Fierarul - intersecţie traseul BA
21MN43: C.N.I.PT. Vlăhiţa - Colţul Chirui - Peştera Orbán Balázs (Cheile Vârghişului)