01MN12: Buşteni - Şaua Baiului - Cabana Diham
01MN13: Gara Azuga - Valea Grecului - Cabana Diham
01MN14: Gara Azuga - Culmea Grecului - Şaua Baiului
01MN15: Predeal - Culmea Clăbucetul Baiului - Şaua Baiului
01MN16: Predeal - Valea Iadului - Şaua Baiului
01MN19: La Şipote - Valea Glăjăriei
01MN20: La Şipote - Poiana Pichetul Roşu
01MN32: Moroeni - Plaiul Priporului - Cabana Scropoasa
01MN35: Şaua Vârfului cu Dor - Şaua Vânturiş
01MN42: Cabana Caraiman - Crucea Eroilor Neamului
01MN45: Traseu punct roşu - Cabana Poiana Izvoarelor - Şaua Baiului
01MN51: Poiana Gaura - Poiana Guţanu